Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Testing hdd

Potřeboval bych vědět zda je nějaký jednoduchý nástroj pod Windows 7 a freeware, který by mi otestoval pevný disk. Zajímá mě jen jedno zda můj hard disk dodělává či nikoliv. Mám totiž skoro všechno nové a jen HDD a procesor staré. Nemám moc peněz a tedy potřebuju rozhodnout mezi koupením HDD a procesoru. Tak tedy potřebuju vidět zda má hdd chybné sektory a zda mu dodělává rychlost.

zkrátka a dobře počítači dochází dech ale já potřebuju vědět zda je vada v CPU nebo v disku protože dříve jsem konvertoval video dlouhé 3 minuty pouze půl minuty na jiný formát teď se mi video konvertuje mnohem déle než skutečně trvá. To samé počítač neutáhne normální sekvenční nahrávání v Reaper nebo Audacity a Cubase nebo jiný lepší sekvencér na něm vůbec nespustím nejde už ani hra tomb raider underworld a dříve fungovala a už začínám mít problémy i spustit klasický Office jako MS nebo OpenOffice Windows jsem přeinstaloval. Možná je málo ram ale já si myslím že 3 GB na Windows 7 musí stačit

Udělal jsem test a nějak stoprocentní to není tak tedy budu kupovat nový jen chci vědět mám desku starou teprve od února, ale zajímá mě zda mi vezme HDD 6GB/s Sata 3 u konektorů je na desce napsáno Sata II a nad tím je i Sata III jen mně zajímá zda ty novější satové disky nemají jiný konektor