Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno nejede mi obraz

cus mam problem zkousel sem do pc strcit jinou grafiku a pri zapnuti pc se nezapl obraz a pocitac porad pípá a kdyz sem vratil starou grafiku delalo to to stejny pls porad temi nekdo co stim ! mel sem tam nvidia geforce2 mxmx 400 a tu co sem zkousel Radeon 3450HD tak od te me to zacalo delat ten problem jinak pc mam stary pocesor 1.66 windows xp ram 512

kdyz sem vratil starou grafiku

Než jsi grafiky vyměňoval, tak s tou starou grafikou vše fungovalo? Pokud ano, tak jsou dvě možnosti - buď ti nová grafika pošramotila desku a nebo, což je pravděpodobnější jsi něco postrčil mimo slot. Vytáhni všechny paměti a karty a všechno zašuň zpět. Překontroluj a zapni.