Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problem s monitorem

najednou se mi pres celej monitor objevila bila tenka cara vodorovna.
mel sem ji nekolik mesicu pak najednou zmizela a za 2 tydny ze o5 objevila pak zase zmizela a po tydnu ji mam zase.A po pul roce dnes zmizela o5 naskocila.Ptal sem se jednoho technika a ten rikal ze mam prasklou krystalku ale kdyz uz ji mam prasklou tak by tam mela bejt nastalo.
Mam LCD.
Diky za odpovedy

Ptal sem se jednoho technika a ten rikal ze mam prasklou krystalku ale kdyz uz ji mam prasklou tak by tam mela bejt nastalo.

:-D Krystalku prasklou nemáš, nejspíš se jedná o vyhnilý spoj adresace řádků LCD matice. Jestli to je v záruce, reklamuj. Doma s tím nic nenaděláš.