Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Web stránky - Zvuk na pozadí

Zdar

Potřeboval bych poradit, jak dát zvuk na pozadí do HTML stránky.

Přes parametr <bgsound src="zvuk.mp3"> to přehraje jen IE, ale nikoliv třeba MF.

Prosím o návod, jak to udělat, aby to přehrály všechny prohlížeče.

Děkuji.:-)

To má být web na téma "Jak určitě nedělat webové stránky"? Můžeš to udělat třeba přes nějaký flash player, který bude mít rozměry třeba 1x1px, ale na ten web přijdou lidi jen jednou. A po 2 vteřinách odejdou. Hodně lidí včetně mě jsou zvyklí poslouchat při prohlížení webových stránek hudbu a není nic hnusnějšího, než když přes to začne hrát nějakej hit (ideálně něco od Justina Biebera nebo Tokyo Hotel)

Nemám to vyskúšané, ale použil by som audio element z HTML 5:

<audio src="zvuk.mp3" autoplay loop></audio>

V dokumentácii Mozilly sa píše, že nepodporujú atribút loop, ale to môžeš ošetriť skriptom:

$('audio').bind('ended', {}, function() {
  $(this).trigger('play');
});
<embed src="WildwoodFlower.mid" loop="-1" autostart="true" menu="false" hidden="true" width="1" height="1" type="application/x-mplayer2" pluginspage="www.microsoft.com/windows/mediaplayer/"></embed>

Hraje minimálně ve všech čtyřech nejpoužívanějších prohlížečích.