Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vytvoření bodu obnovení ve win7

28.4. jsem nainstalovala program, který byl pouze jeden den free, tudíž již nemám šanci jej znovu získat. 30.4 jsem udělal změnu, kterou potřebuji odstranit. Lze ve Win. 7 vytvořit vlastní bod obnovení i zpětně, když mi potřebné datum obnovení systém nenabízí?
Díky za pomoc. Dag
Změna předmětu, původně: dag (mif)

Proč kravinu? Nainstalovala jsem program, za pár dní doinstalovala slovenštinu a od té chvíle mě trápí okna s výstrahami o zkušební verzi a přes všechny fotky a koláže mám vodotisk se stejnou výstrahou. Přitom program byl free. Co je na tom špatného chtít vrátit systém do doby před poslovenštěním? Díky za radu.:-);-)

Program je Picture Collage Maker Pro 2.5.7. Nemyslím, že je špatný. Bohužel slovenština byla nejspíš dělaná do zkušební verze a program mi zmrvila. Nainstalovala jsem program do C,Program Files a slovenština se nabídla tamtéž. Jak ji tedy odtud dostat? V seznamu programů není, nelze ji tedy klasicky odinstalovat.

jaj slovencinu do toho programu, som myslel ze do windows....
pokial to nema klasicky odinstalator, tak jedine zistit co to nahraduje alebo meni za subory a ak to robilo nejaku zalohu, tak to prepisat zalohovanymi subormi. Ak nie, tak smola. Nik ti nepovie co to presne prepisuje, okrem autora tej slovenciny.