Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s dočasnými soubory

Mám XP a když instaluju třeba SP3 nebo něco jiného, dočasné (TEMPY) se mi tvoří na oddílu D:\. Za chvíli je tam toho jako naděláno a kolikrát to nejde ani vymazat leda tak Unlockerem. Díval jsem se do proměných SET TEMP a SET TMP a vše je nastaveno na C:\TEMP. Dělá to i po reinstalaci XPéček.

No hele dělá to Service pack 3 a to mám original nepančovanej přímo z webu MS a českou verzi. Je zvláštní že mi to udělá i když mám ten SP3 integrován do instal disku. Pak se toho nemohu zbavit nejhorsi je ze si SP3 pokazde vytvori novou slozku pak tam mam mraky slozek typu 8f546546fewrewgfe6g746 atd pak v tom mám hrozný bordel a to ještě si myslím že .NET dělá to samé poznal jsem to pomocí pokusů nejdříve jsem zkoušel instalovat nero či něco podobného to bylo v pořádku ale jak mile jsem spustil SP3 bylo to jasné