Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nová grafická karta

Ahoj..mám takovej dotaz chtel bych si do sveho stareho pc koupit nejakou AGP grafiku momentalne tam mám nvidia geforce mx/mx400 64 mb.A chtel bych tam sehnat nejakou nvidiu nebo radeon jen o neco malo z lepším vykonem aby me to stihal procak a utahl zdroj.protoze mam doma jeste jednu AGP grafiku radeon HD 3450 a kdyz ju dam na pc tak ma horsi vykon jak ta mx400 asi ju pc nezvladá ..takze bych chtel nejakou prumernou mezi temito dvema kartamy.
MOJE AKTUALNI PC SESTAVA JE :

AMD athlon 1.66 mhz
512 mb pamet ram
a zdroj vubec netusim ale nebude to zadná slava nanejvíš tak 300W diky za pomoc.

Ber AGP GF 7600GT (ideální) nebo 7600GS, tu druhou mám a je super.
Akorát si nevzpomenu, jestli jsem ji provozoval ještě na starém
Fortronu 300, teď mám Fortron 400.
V žádném případě neber novější AGP ATI, ty jsou vlastně PCIe s převodníkem
(nebo můstkem - skleróza) na AGP. U těch ti akorát potečou nervy.
Nárůst výkonu oproti MX400 je obrovský.