Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Program pro zalohovani dat po siti

Ahoj,

chtel jsem se zeptat, jestli neznate nejaky (nejlepe zdarma) software, ktery by zalohoval v dany cas dane adresare pocitacu v siti. Pokud byste meli s necim zkusenost, doporucte prosim.

Diky za namety, M.

Kam chces zalohovat tie adresare? Ak len na iny disk (alebo by to malo fungovat aj na sietovy disk) tak Windows uz obsahuje jeden program, Start-programy-prislusenstvo-systemove programy-zalohovanie.
Kolega vravel ze je to celkom dobre, ma v tom nastavene automaticke zalohovanie urcitych adresarov na druhy disk kazdy tyzden.