Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknutoVyřešeno Export zpráv z Outlook Express

Dá se nějak pomocí Outlook express vyexportovat všechny zprávy z jedné složky? (Složka má 13 tisíc mailů). Potřebuju aby mi to vytvořilo nějaké txt nebo html soubory z těch zpráv.
Jak se ukládají zprávy z OE manuálně to vím, ale 13 tisíc zpráv přece jen dělat ručně by nešlo..
Windows XP SP2..

[mod]Dotaz odpovězen. Vzhledem k tomu, že autor dotazu útočí na ty, kteří se mu snaží poradit, není důvod pro pokračování v tomto tématu. LOCK (Kurt)[/mod]

MaSo, díky za tip na ten program, je vskutku famózní.

Vyzkoušel jsem jej a zjistil, že bez něj dál nemohu žít. Dřív jsem musel vyhledávat v e-mailech pomocí různých vyhledávačů typu Copernik Desktop Search a tímhle si to můžu uložit do vlastní databáze a hledat podle jakýchkoli kritérií.