Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém se serverem

Nově jsem si nainstaloval W7-64. Provozoval jsem na PC server jako hostitel pro simulátor. Teď se ke mně nikdo nedokáže připojit. Bránu Firewall vypínám, AVG se mi vypnout nedaří.
Před tím mi to na XP fungovalo. Ve W7 je určitě ještě nějaký blok, ale nevím jaký a kde jej vypnout.
Díky za radu.

Já se připojím kamkoli, sám mohu hrát on-line, ale kamarádi se ke mně nepřipojí, pokud pustím mapu a dělá mi to až teď co jsem nainstaloval W7-64. Na XP to šlo bez potíží. W7 blokují možnost, aby se ke mně kamarádi připojili.

Hele poraďte, ve W7 se ještě nevyznám kde najdu
- lokální port zda je otevřen?
- jak se mám spojit s LAN?
- kde najdu forwarding?
tady v tom totálně tápu!