Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Přejmenování souboru pomocí "Command Prompt"

Zdravim. Mam už znovu problém s HDD ( asi vir zůstal na jiném HDD, takže bude zformátování pro všechny, ale to je jedno) chci spustit win 7, tentonkrát se ale zastaví u souboru classpnp.sys (doufam že je to spávně), tak bych se chtěl zeptat jaký je přesný příkaz když v z boot CD vyberu Command Prompt, aby jsem mohl ten soubor přejmenovat. Díky

No přejmenovat soubor přes příkazovou řádku už asi umíš:-) ale podle mě to neřeší ten problém. Můžeš skusit ten soubor překopírovat (příkaz copy classcosi.sys c:\) .Buď je ten soubor poškozenej /blbý disk/ nebo k němu nemáš práva /to by se asi nezacyklilo/.

boužel problém je v tom že já vubec nemam šanci s tim pracovat, disk je prostě drbnutej a já se do něj ani přes cmd ani nic jinýho nemůžu dostat, ani nějaký programi, mi naídnou c:, d:, a podobně ale ten seklej F: se tam ani neobjeví, takže nevim jestli to sám takle dokážu alespoň otevřít