Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno upgrade či nový?

CPU: Intel C2D E8400
RAM: 4GB
HDD: 1TB WD Blue
MB: Gigabyte EP43-DS3 (je vadná, tudíž plánuji tento postup - odešla do křemíkového nebe)
GK: Nvidia GT430

Má smysl upgradovat tuto sestavu, či koupit rovnou jiný pc? Zda rovnou zakoupit nový, tak na co se zaměřit, popř. dle čeho vybrat pořádnou desku.

Pokud už to výkonem nestačilo tak jedině zvážit jestli to má cenu rozprodat po částech /procesor, ramky/ nebo to doplnit o desku a střelit v kuse.Grafiku pokud stačí zatím 430 a koupíš si za půl roku neproděláš.

Kupovat desku na 775 a pak k tomu shánět 4jádro je blbost.