Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s notebookem - profil Windows nebyl nalezen

Dobrý den, mám problém s notebookem uklízel jsem tam, bylo tam pár filmu z uložto tak jsem je smazal ale najednou se restartoval PC a mně to ukazalu že profil windowsu nebyl nalezen a přitom jsem smazal jen ty filmy.Když mně to načte jako by novej učet nebo ten zaklad windowsu tak se to načítá někdy uplně pomalu a nebo se nenačte skoro vubec. Zkoušel jsem vrátit systém z5 do puvodního stavu ale stejnak to napsalo že to neexistuje prosím o radu moc. Předem děkuji :( (reinstallaci jako prosím poslední řešení :()

Změna předmětu, původně: Problém s Notebookem HELP!!! (host)

Zkoušel jsem vrátit systém z5 do puvodního stavu ale stejnak to napsalo že to neexistuje

to ma byt co ??
Obnoveni systemu ?
Nebo snad Obnoveni do tovarniho nastaveni ?
Do nouzoveho rezimu (F8) najede ?

Vsechny svoje data tam vidis ?
Doporucil bych ty nejdulezitejsi zalohovat.
Pak zkusit z nouzaku obnoveni operacniho systemu. Treba o 2 mesice zpatky
EDIT
Take muzes v nouzaku proskenovat PC na viry a spyware.
Vice zde http://pc.poradna.net/a/view/308507-prohlednuti-po citace-na-skodnou