Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pokazeny HDD u notebooku Acer?

Dobrý deň,

mám 4-tý deň nový notebook, zn. Acer. Popredu píšem, že mi nespadol, neudrel nijako, ani proste nič. Denne ho mávam pustený 1-2 hodiny, a aj to na net. Pri nečinnosti mi neustále ťuká pevný disk, napr. každých 10 sekúnd - to pri nečinnosti. Ked pozerám napr. film, alebo proste niečom kopírujem alebo tak, tak je ticho. Je to dosť otravné, neviete čo s tým?

Ďakujem

Změna předmětu, původně: Pokazeny HDD??? (host)

Neviem, čo každý má oproti Acer-om. Ich minulosť je už ďaleko za nami. Ich dnešné TimelineX a samotné Aspire (nevravím o low-endových plastových TravelMatoch) notebooky sú vysoko nadpriemerom vzhľadom k MSi alebo k Asusom.

Vrátim sa ale spať k téme. Ako vypnem "indexace" prosím?