Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Nemožnost instalace Net Framework 2.0 a vyšší

Ahoj, mám k vám takovou prosbu. Je to možná nějaká pitomost, nicméně sem tam si chci nainstalovat nějakej program, ale ten vyžaduje Net Framework 2.0, nebo vyšší. Problém je, že mi nejde nainstalovat.Napíše mi to vždycky to samý, viz obrázek. Mám XP, SP3. Nevěděl by někdo v čem je problém, prosím pěkně?

Já myslel, že jsi jenom hluchej.

Hi,
I got the same problem while I was installing it. I went to the
"C:\WINDOWS\Microsoft.NET\Framework" directory and deleted the "v2.050727"
folder. Afterwards I just reinstalled it and no problem anymore. Hope this will also work in your case

Třeba to ale není tvůj případ.

same problem = stejný problém
directory, folder = složka, adresář
deleted = smazal

Instaluj rovno framework 3.5 SP1, ten obsahuje aj 2.0 (ktory mozno samotny na SP3 nejde, neviem neskusal som je to historicka verzia tak moze mat nejaky problem so SP3).

A idealne to stiahnut cele (ca 200MB balik) a instalovat lokalne, t.j. na tom webe http://www.microsoft.com/downloads/en/details.aspx ?FamilyID=ab99342f-5d1a-413d-8319-81da479ab0d7&dis playlang=en
scrollujes dole na sekciu "Full package" a tahas ten full package.

P.S. resp. ak mas ceske windows tak radsej http://www.microsoft.com/downloads/cs-cz/details.a spx?FamilyID=ab99342f-5d1a-413d-8319-81da479ab0d7 a tam dole "Uplny balicek"
Predpokladam ze nemas nejake opatchovane Windows anglicke s nejakou nadrbanou cestinou neviemzjakeho warezu.