Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Samovolné restartování PC

Dobrý den,prosím o radu. Je to asi měsíc, co se začal sám od sebe restartovat počítač. Někdy se restartuje hned během načítání Windows. Počítač jde používat už jen v nouzovém režimu. V počítači se přeinstalovával systém z Vist na win 7, přikoupil se větráček pro lepší chlazení. Mysleli jsme, že problém je v ramkách, tak jsme koupili DDR2 2048 (2x) kingstom. Nevím v čem je problém. Známý, který zkoušel odstranit win 7 a nainstalovat win xp nemohl nic nainstalovat,protože se mu pc neustále restartoval. Zkusil vyndat grafiku a použít pouze integrovanou a pc nic, zdroj totéž, a staré ramky taky nic..Prosím navrhněte, čím by to mohlo být..Podotýkám, že se v počítačích téměř nevyznám, ale za každou radu budu vděčná.:-)

známý, který zkoušel odstranit win 7 a nainstalovat win xp nemohl nic nainstalovat

Chcete radu ? Ocividne si s tim vy dva nevite rady. Investujte 500-1000 kc a dejte to na diagnostiku do servisu.
Jinak umim byt i konstruktivni : vadny muze byt cpu nebo mb nebo ram nebo hdd nebo zdroj nebo i ten OS.
Udelali jste napriklad Selftest harddisku ? Jak dopadl ? Memtest ? Jak dopadl ? Zkouseli jste jiny zdroj ? Jak to dopadlo ?