Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Myš - vypadávání

Dobrý den, mám problém s mojí myši (SteelSeries Kinzu), stalo se to náhle, projíždím internet, když kurzor začne nereagovat, za chvíli se dá zase do pohybu a za chvíli zase nereaguje, a tak pořád dokola, a při tom se pořád ozývá zvuk jako když zapojíte nový hardware, konektor byl v pohodě, myš neustále svítí, i když nereaguje, restartovat sem zkusil, nevíte někdo o něčem ? Děkuji.

je to tam trochu pokroucené na začátku, a uprostřed sou tam takové uzly, ale to se stalo přirozeně, nebo jak, měl sem to i na starý myši, nechci to rovnat, poněvadž bych to mohl do**bat, myslíte, že by mi to vzali na reklamaci ? :(