Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem logo firmy v MS Office Otlook

Dobrý den, mám jeden problém s nastavením/zobrazením loga firmy v mailu.. Když píšu mail tak se mi vlevo nahoře zobrazuje můj kontakt (adresa, mail, telefoní číslo..) a nad ním mám umístěné logo firmy.. Logo se mi normálně zobrazovalo ale najednou se mi místo loga ukazuje jen rámeček s křížkem v levém horním rohu.. Nevíte jak tohle opravit? Co mám udělat aby se mi znova zobrazovalo logo? Děkuji za každou radu a přeji příjemný zbytek dne

Podle toho křížku namísto obrázku bych řekl, že ten obrázek už není tam, kde býval dříve. Takže ho tam buď dodej, anebo změň cestu k jeho umístění.