Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem KPR.eu podvodný obchod

Nazdar
Asi před měsícem a půl jsem si objednal semena rostlin na stránce kpr.eu. Do doby než jsem převedl peníze na jejich učet komunikace dobře probíhala (napsali mi na jaký učet mam penize zaslat a kdy mam očekávat zásilku(přelom březen-duben), což bylo již více než před měsícem. Protože mi nic nedošlo, psal jsem jim asi 3 emaily na které už ale nedopovídaly. Je to poprvé co jsem se s takovým problémem setkal. Jsou nějaké postupy jak se proti tomu bránit? Jak požadovat vrácení peněz? nebo to mam nechat bejt s tím, že to byla moje chyba že sem si nezjistil serióznost a doporučení té stránky?
Díky za názory
Jirka 55

Dnes o deset let později jsem se od nich nechal nachytat taky.Komunikace fungovala do té doby než jsem odeslal peníze.Už skoro dva měsíce neodpovídají ani na dotazy.Jsou to zloději,ale stále inzerují a dokonce mě poslali i novou,aktualizovanou nabídku nabídku.

Dobrý den,
v obchodních podmínkách mají uvedené, že mají na dodání 6 měsíců od uvedeného orientačního termínu.
Řekli Vám-li původně do druhého dne tak ještě mají čas.
Domnívám se, že obchod dobře dopadne.
Budem všichni rádi až zde v listopadu napíšete zdali Vám zboží dodali.

Ako napisal vyssie Karel stacilo si precitat par veci a bolo by to podozrive hned.
Navyse by som nikdy neobjednaval z eshopu, ktory ma ako kontakt zverejnenu len email adresu ani keby som nan mal 100 pozitivnych referencii.
Nabuduce premyslat skor nez zacnes platit, uz len z principu by som to na tu policiu dal.