Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kabel sata III

chci se zeptat jestli je rozdíl mezi kabely sata III nebo sata II musím mít sata III kabel ?? když mám sata III hdd? aby měl rychlost 6 gb/s??

ještě mám problém disk sem zapojil do sataIII a napsalo že není žádny disk prěpojoval jsem piny a nepomohlo dal jsem to do sata II a detekovalo ho ale jako sata II jedná se o disk wd10ealx a desku asus p6x58d premium čím to je? díky za odpovědi