Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Výběr zdroje 500W

Všem přeju hezký večer.

Už mi to dřív radilo pár lidi poradilo tento zdroj:

http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=6136 9

Cena by mi vyhovovala ale cena by měla byt maximálně 1100Kč.Ale když jsem navrhnul že jestli by nebyl dobrej tady ten: http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=6798 0
a hned jakože jenom né Futróna.Jako je to asi věc názoru jak kdo má s kterou značkou dobré a špatné zkušenosti ale myslim že porouchat se muže obojí.

Tak který myslíte že by byl lepší? Zítra si ho chci objednat.

Je lepší než oba dva co jsem tam napsal?Dívám se ale že nemá dvě větve.

Tezko rict. Corsair nedela zdroje sam, ale od subdodavatelu. Ja mam HX520 - delal ho Seasonic a davali se tam lepsi kondenzatory... Navic udelali jednu serii s hlucnejsim chlazenim a pak zdroje zdarma vymenovali. VX serii delal nekdo jiny (uz si nevzpominam kdo).

S tema vetvema je to sporne. Muj HX ma 3 vetve, ktere jsou "sdilene" - t.j. pokud je jakakoliv vetev pretizena nebo dochazi k nerovnomernemu odberu, dalsi vetve ji "zadotoji", coz ve vysledku vede k tomu, ze se to chova jako jednovetvovy zdroj. Teknrat to daval vyrobce jako obrovskou vyhodu.

Tato "novota" je tak levna, ze si o tom radsi nic netroufnu rici...

A vy byste si vybral co? :)Ten seasonic nebo ten corsair?

Popravdě netušim...nebude to žádný NONAME, viz. CWT is a company with a more troubled history, that had a marred reputation prior to its partnership with Corsair. CWT now produces mostly high-quality power supplies with only a few low-end units made for other companies such as Thermaltake, ale stejně bych raději volil ty Seasonický...pro klid duše :-).