Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem RAM s rozdílnou frekvencí

Zdravím, chtěl bych se zeptat, mám možnost od známého koupit RAMku 2GB s frekvencí 800MHz a spolu se svou dosavadní mít celkově 4GB. Problém je v tom, že ta moje má frekvenci 667MHz. Je možné mít zapojené rozdílně rychlé ramky společně? Díky

Nechce se mi zakladat novy topic, tak to napisi sem. Chci si koupit nove ram - 2x 2GB kit, ale nevim, jak je zapojit, aby sel ten dual channel. Mam tam dimm1 a dimm 2 a u tohoto kazdeho 2 sloty. Mam je obe zapojit do toho dimm1 (do dvou slotu hned vedle sebe) nebo jednu do dimm1 a druhou do dimm2? Jsem trochu zmateny, protoze u kazdeho toho dimm je jeden kolik ktery drzi ty ramky cerny a druhy bily, takze si nejsem jisty :D pridavam "schema" http://img804.imageshack.us/img804/3036/zapojenira m.jpg