Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Multimedialni adapter

Dobry vecer mam takovy problem. Formatoval jsem pc a pri zpetnem nahravani souboru a ruznych softwaru a ovladacu se mi porad ukazuje ze mi chybi multimedialni adapter. Nevim co s tim.
Mam windows xp home.
Diky.

Vis, ono ciste formatovani HDD vse nevyresi. Dost casto musis po reinstalaci OS instalovat take ovladace pro hardware. Takze muzes bud pouzit tezsi reseni 1)nainstalovat http://pc.poradna.net/a/view/366229-ovladac-zaklad ni-deskya ostatni ovladace nebo lehci reseni : 2) proste tu TV kartu (tuner) fyzicky vyjmout z utrob tveho stolniho pocitace. A ta otravna hlaska se zlutym vykricnikem zmizi. Stejne ti ted nefunguje, nebot nemas pro ni nainstalovany ovladac :))

Moze to byt zvukovka na zakl.doske alebo extra v PCI slote alebo je to zvukovka na grafickej karte, alebo je to nejaka TV karta, tak si najprv zisti co vlastne mas v PC za komponenty, a potom nainstaluj spravne ovladace, zo stranok vyrobcov tych komponentov.