Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Na každého jiný metr?

Vím, že to asi hnedka smažete, ale zajímá mě, proč nějaké narážky na mou osobu od různých lidí mazány nejsou, a jedná se i o urážlivé věci, zatímco já, když drevokocurovi něco napíšu, tak je to smazané do 3 minut.
Může mi někdo ujasnit, proč na každého jiný metr?

[mod]Zodpovedane, uzavrete. (MM..)[/mod]

Jak příjdu domů dám další příklady, kdy jeho narážky a ani narážky jiných smazány nebyly.
[mod]ja ti vobec nerozumiem. na jednej strane zakladas thready o tom, ako ta bavi robit zo seba debila - http://pc.poradna.net/question/view/31664-mirka-bav i-ze-sebe-delat-debila a na druhej strane, ked sa ludia zacnu ku tebe tak aj spravat, tak nariekas, ze maju na teba narazky. ujasni si to trochu v hlave!!! (IgorK)[/mod]