Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC sestavy

Zdravím, chtěl bych se vás zeptat, co říkáte na tuhle sestavu, co bych měl změnit. Hraji na FULL-HD televizi a nejsem žádný grafický maniak. Hledám Co největší výkon za co nejmenší cenu. Předem děkuji

Můj názor:

- Deska má IGP (je to sice milý bonus, ale pro tvé účely zbytečný). Strč tam něco s AMD870.
- Paměti kvalitní, nicméně stačí levnější PC1333. Rozdíl nepoznáš.
- Pokud ti CPU stačí, bez komentáře.
- Grafiku bych vzal MSI Hawk.
- Seagate moc rád nemám (zlé zkušenosti). Mrkni spíš na WD Blue/Black či Samsung F3.
- Zdroj OK.
- Bedna OK, pálidlo OK.

Však on ti M-Pol něco poskládá :-D...