Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém při instalaci zvukovky Realtek AC 97

Zdravím všechny, mám takový problém. Instaloval jsem nový Wokna a při instalování zvukovky se mi neustále restartuje PC. Když dám normální instalaci, tak zvukovku najde jen hodí hlášku, že ovladač není digitálně podepsán. Po té pokračuje v instalaci a vyhodí že mu chybí součást. Tu najdu a instalace pokračuje. Až potud je vše v pořádku. Instalaci ale nedokončí a ihned se restartuje. Ve správci zařízení dělá naprosto to samé. Takhle jsem to instaloval alespoň hodinu a je to stále dokola. Přitom před instalací nových Woken zkukovka normálně běhala. Díky všem za odpovědi.

mám tento stejný problém už poněkolikáté a 100% pomůže stažení software ze stránek výrobce podle typu základní desky. Já mám ASUS P4C 800 e-deluxe a na stránkách support.asus.com jsem našel vše potřebné. Z jiných zdrojů mi to nefungovalo se stejnými příznaky-restart při instalaci atd.