Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Nelze spustit Windows XP

Dobrý den, mám velký problém se svým počítačem, na který mám Windows XP. Chtěl jsem odintalovat avast, ale nešlo smazat jednu jeho složku. Proto jsem ji pomocí nouzového režimu smazal. Po restartu mi, ale PC nenaběhne. Objeví se logo Windows XP a pak se restartuje. Když ho spustím v nouzovém režimu, normálně naběhne. Prosím poraďte.

Když jsem ji chtěl smazat v normálním režimu, tak mi to házelo chyby (Přístup odepřen, zkontrolujte, zda není disk chráněn proti přepsání, nebo zda není soubor používán). Proto jsem šel do NR a složku (avast) odstranil (bohužel i z koše). Zkoušel jsem systém spustit následovně: Zapnout VGA a nebo Poslední známá konfigurace. Bohužel bez úspěchu.

mazal jsi adresář běžícího programu - jehož služby se navíc spouští dávno před přihlášením.
řešit to násilným mazáním v nouzovém režimu je nápad hodný alíka.

takže zkus nouzový režim -> msconfig.exe (nebo lepší codestuff starter, ms autoruns) -> a vypnout všechny služby které souvisí s avastem. po restartu ho odinstaluj.