Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Legálnost Windows 7

Zdar.
Mám operační systém Windows 7 Home Premium 64bit od firmy HP, který byl nainstalován s novým notebookem. / takže ho mám zakoupený, PK je nalepený zespod/
Chtěl bych se zeptat, jestli by to bylo legální, kdybych si sehnal originální edici windows 7 Home premium 64bit, a ne pouze od HPéčka?

Bude pasovat produkt key i do "nového"?

Děkuji:-)

Půjde Ti nainstalovat na běžné DVD Win 7 HP.
Ale aktivaci budeš muset nejspíš provést přes telefon 800 ... ..., pevnou linku, nebo telefonní budku, ne mobil. Přes Internet Ti to nepůjde nejspíš aktivovat