Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nejede zvuk

cauec mam problem kdyz odpoledne jsem byl na pc a zvuk jel v poradku pak jsem pc vypl zapl ho az tedka a nejede zvuk ..vubec nevim cim to muze byt vsecky kabely atd.. mam v poradku zapojene..nevite nekdo co stim ? diky moc

nevime :-)

zvukovka je integrovana?, je zapnuta v BIOSu? - uz jsem videl, ze po nekorektnim vypnuti PC se BIOS "rozhazel".
nemas to jenom ztlumeny?
pripoj misto repracku sluchatka, primo na vystup zvukovky, at vyloucis chybu v ceste k reprakum.
muzes zkusit live CD linuxu, jestli bude zvuk chodit tam (nevim, zda-li zvuk chodi v nouzovym rezimu.)