Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Jak převést epub na txt

Zdar nevite nekdo o nejakem prevodniku, mam knihu v epub a ten format epub mi prijde malinko idiotsky, jedinna jakztakz ctecka je FBReader a kdyby to slo nejak prevest, tak bych to radeji cetl v nejakem textovem editoru. Jenze v tom FBReaderu ani nejde poradne vybrat cely text a nahodit do schranky, tak bych potreboval neco jineho, nejlepe zobrazit knihu v epub a dat ulozit jako a do txt.

tak jeste drobnost, ten calibre je vynikaici soft ve verzi pro windows, verze prolinux je docela neodladena, takze je tak na dve veci, ale pro me potreby je to jedno, prevedu to pod windowsama. :-)