Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Existuje program na benchmark celého počítače? (Poděkování)

Děkuji všem za dobrou radu při rozhodování mezi Dell GX620 a HP DC7100.Jsem nadmíru spokojen s Dellítkem 3.4 dualcore.Nečekal jsem tak svižný a tichý počítač,navíc je to case,který zabere minimum místa.Přesto bych poprosil o malou radu.Existuje nějaký program na benchmark celého počítače?Díky moc.

Změna předmětu, původně: Poděkování
Změna kategorie, původně: Hardware (host)

Celkový benchmark je např. Passmark Performance Test, většinou se ale používají specializované programy. Na grafiku např. 3D Mark, na procesor PC Mark nebo SuperPI, na paměti Everest, na harddisk HDTach nebo HDTune, atd...