Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem monitor po čase vypne

Prosím o pomoc.Mám úplně nový pc i monitor.Zapnu pc a vše běží jak má.Po nějakém čase se obrazovka ztratí - zčerná a nereaguje na nic.Na myš ani na klávesu. Nejde klasicky vypínat. jsem z toho už hotový.Prosím poraďte mi někdo co s tím dělat??? Děkuji předem.

Vypne jenom monitor, nebo přestane reagovat i celé pc? - Skus z hlavy vypnout pc pomocí klávesnice. Nevím sice co máš za os ale bude to něco jako: klávesa win. - šipka doprava - enter. Je dobré si to zkusit dokud obraz nezčerná. Pak se dá bavit o nějakém řešení. Ale jestli je pc nové, neměl by být problém zajít do prodejny a "hodit jim ho na hlavu", pokud jsi se v něm nějak neodborně nehrabal.