Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ktory je antispyware je podla vas najlepsi?

dobry den,

rozmyslam, že si zakupim k mojmu nod32 smart security nejaky dobry program na spyware. Ale medzi tou hromadou ktore na trhu su, si neviem vybrat ktory by mohol byt ten spravny. Ludia maju rozne nazory, kazdy vravi nieco ine, tak sa obraciam na Vas.

Ktory je antispyware je podla vas najlepsi (aby to zas nestalo majland!)

Změna předmětu, původně: antispyware (host)

ja by som chcel radsej investovat. Pretoze nedavno sa mi stalo ze mi hackli jeden dolezity ucet a odvtedy som si povedal, ze si zabezpecim svoje PC co najlepsie.

A ten SuperAntiSpyware as da zakupit alebo stiahnut free, alebo ako to je?

Zatial dakujem

pokud nechces realtime ochranu, tak je free, jinak se kupuje.

k tvemu problemu: mnohem lepsi je poridit si jednu aplikaci, ktera umi likvidovat viry i spyware, nezatezuje to potom tolik PC a hlavne, jestli nahodou neresis jen nasledek a ne pricinu. Nasledek: vir, spyware se mi dostal do PC a musim hozlikvidovat anti---.
Pricina: nedokazal jsem si nastavit firewall tak, aby se mi do PC nic nedostalo.

jas sem to poznal?

tak, ze mi najprv zmizlo z uctu 200 eur, a potom ssom sa uz ani nevedel prihlasit. - Potom som sa dozvedel od kamosa , ze som sa mohol stat obetou Phishingu.

Takze vravite, ze najlepsie bude ak budem mat dobry antivir (mam zakupeny original Nod 32 od eset), zapnutu branu firewall vo Windowse, a k tomu nejaky dobry antispyware dajmetomu ten SuperAntiSpyware???????

že to ještě resuscituju - u té 200eur platby není vidět kam odešla, za co to byla platba?
buď jsi někam jinam zadal číslo karty + ověřovací cvc kód (nevím jak je na tom prakticky ie s phishingem, nebude to žádná sláva) a někdo si na tebe něco objednal. nebo se k té kartě dostal někdo z rodiny, přihlášení z tvého pc může fungovat automaticky...

Pokud to bylo pres kartu, tak nemusel. Muze mit limit prave tech 200 euro na platbu kartou. Proto treba nevycistil cely konto. Taky na sebe nemusel chtit upozornit. CEtl jsem nekolik clanku, kde zlodeji okradaji tak, ze z koupenych cisel karet pres ucty cerpaji mensi castky, zato pravidelne.