Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Vypínající se PC

Dobrý den, dnes jsem zapnul počítač a pracoval pouze na internetu... asi po 5minutách se počítač z ničeho nic sám vypnul. Zapl jsem PC znovu a asi po 2minutách znova vypl. zapl jsem PC znovu a nenačelta ani plocha PC a vypl... po dalších pár snahách zapnout PC jsem to vzdal. asi o 30minut později jsem jej znovu zapl ale nenaběhl Monitor psal pouze (No signal) jako když PC vypínám. Napojil jsem notebook (obraz) na PC ale nefungovalo to.
Pohýval jsem všemi drátky... povytahoval ramky a znovu nasadil apod...

Chtěl bych se zeptat kde je chyba co se pokazilo či spálilo děkuji.

CPU je pravidelně čištěn (častěji než moje zuby :D ). Grafiku i monitor jsem vyměnil a nepomohlo. Myš svítí klávesnice neproblikne. V HDD lupne ale kontrolka (červená) neproblikne. Ventilatory se točí paměti přehozene, kondíky vypadají OK (nenafoukle).