Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem laserova tiskarna OKI B4100

Zdravim,
nemate nekdo zkusenosti s laserovou tiskarno OKI B4100? Je dobra, nebo jsou s ni potize? Co naklady na tisk? Ja jsem cetl na internetu par clanku a dival jsem se do ceniku a prislo mi, ze je celkem dobra.
Diky za kazdy nazor a radu.

Tiskarnu planuju prave jen na text, takze slabsi grafika vubec nevadi. Ale dost mi zalezi na cene a na tiskovych nakladech, a co jsem vycetl z internetu, tak v tehle oblasti si stoji docela dobre. Takze doufam, ze bude dlouho a spolehlive tisknout :-)
Jinak diky vsem.