Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno ms2011 - Zaregistroval jsem se na podvodných stránkách a budou chtít 50 €

Dobrý den,
mám na Vás prosbičku.

Zaregistroval jsem se na podvodných stránkách www.ms2011.cz

jak uvádíte TV Nova na stránkách: http://tn.nova.cz/magazin/hi-tech/software/pozor-n a-podvodny-web-o-ms-v-hokeji-laka-na-vyhru-televiz e.html

Nepřečetl jsem si podmínky k registraci a bojím se, že budou podvodníci po mě vymáhat 50 eur.

Poraďte mi prosím co mám dělat a jak mám postupovat.

Děkuji moc
Změna předmětu, původně: ms2011
(LaKr) (Kráťa)

Nic jim neplatit. Na tvem miste bych na ne nereagoval. Oni vedi, ze jsou podvodnici. Takze ti poslou nejakych 3-5 dopisu, kde se vyhruzky budou stupnovat. Dalsi dopisy se jim nevyplati, protoze by to bylo prodelecne. K soudu te nedaji, mozna by byli v pravu, ale stalo by je to dalsi prachy a bylo by to nerentabilni. Takze ted jen pevne nervy a nenaletet jim na ty jejich manipulacni vyhruzky.

V diskusi na onom webu píšou, že ESET produkty to blokují. Prdlajs, mě teda NOD32 na nic ani neupozornil a normálně mě tam pustil. Asi ho vyměním.
edit: tak napodruhé už mě tam NOD32 nepustil a ohlásil v logu škodlivý kód. Záhada.