Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Windows Vista - přeinstalování

Ahoj mám Windows Vista mám v PC legální Vistu kterou jsem dostal už nainstalovanou v PC a potřebuji dostat OS na jiný HDD tak se chci zeptat jestli se dá udělat Bootovací DVD přímo na ten OS. A kde seženu product key. Viděl jsem ho už někde ale nevím kde v pc by měl být napsaný Díky

Mám to přímo od společnosti HP. A product key je napsán přímo v PC nebo v zádu na tom štítku. To by mělo být ono. A když si stáhnu Windows Visty tak se chci zeptat jestli to stačí jenom vypálit nebo potřebuji něco víc? Děkuji