Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém grafiky ?

Zdravím všechny.
Po delší době jsem se rozhodl že už sem napíšu, zda mi někdo dokáže poradit.
Problém:
Začalo to sekáním her, padáním textur a někdy padnutí pc do modré smrti.
Počítač jsme vyčistili a přeinstalovali.
Problém se zdál vyřešen, ale asi po 1 dni kdy to šlo vpořádku, začali hry zase padat a rozsypávat se jim textury z ničeho nic uprostřed rozehrané hry.
Zdálo se, že by mohl být problém s přehřátím grafiky a tak jsme umístili ještě jeden větráček dolů ke grafice.
Ale bohužel, teď už si zdá hry ani nezahraju. Když spustím jakoukoliv hru...u těch novějších se to seká tak, že se nedají hrát a u těch starších také nepatrně [dříve ty hry fungovali bez problému].
Teď jsem ještě zkusil přeinstalovat ovladače na grafiku ale vůbec nevím co s tím.

PC: Windows XP,
Grafika: Geforce 9600 GT
2GB RAM
AMD Athlon 7850 Dual-Core
procesor: 2,81 GHz

njn, musím sehnat ještě toho souseda :) ale tak ok no, to bych asi mohl zkusit...
Teď to ještě začalo dělat cca po 10-15 minutách úplné seknutí pc...sice se to rozjede ale až zase za nějakých 10 minut... :/ a tak už jsem to fakt psychicky nevydržel a musel jsem vypnout pc protože to fakt nejde...