Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Signalizace eroru

Dobrý den,po zapnutí počítače a potom v průběhu práce na něm,mě naskakuje eror s odkazem,že se stala při instalaci chyba a naskočí tam přesípací hodiny. Já si,ale nejsem vědom toho co jsem mohl udělat za chybu,nebo co se mohlo stát.Poradí mi prosím Vás někdo? Předem děkuji!

Neporadím. Protože jsi nenapsal žádné informace, podle kterých by se dalo poznat, v čem je problém. Při vkládání dotazu máš pokyny, co napsat - ale to jsi nečetl, že jo? Operační systém, kdo nebo co ten error hlásí, atd... A přesýpací se píše s tvrdým.

a co instaluješ chytrolíne, že ti tam po zapnutí naskakuje chybové hlášení?
proč ho neumíš opsat, chytrolíne, nebo neumíš sejmout alt+printsreen?
taky můžeš zkontrolovat prohlížeč událostí, jestli tam nezůstala nějaká chyba - obvykle se týká msinstaler.

vykat můžeš klausovi jestli chceš - a jestli ti s pc nějak píchne.