Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zobrazení excelu ve více oknech

Dobrý den,
mám Office 2007 a už několik týdnů se mi zobrazuje excel vždy jen v jednom okně. Jedno kolik souborů si otevřu, zobrazují se vždy v jednom. Jediná možnost, kterou jsem našla, je jít přes Start -> Všechny programy -> Microsoft Office -> Excel. Tím se otevře nové okno.
To je dost těžkopádné a zdržující. Nevíte, kde se dá nastavit, aby se každý otevřený excel vždy zobrazil v novém okně?

Skús tento postup:

Excel 2007 ponúka jednoduché riešenie pre užívateľov, ktorí chcú otvoriť všetky súbory Excel v samostatných oknách. Pre prístup k tomuto nastaveniu, otvorte aplikáciu Microsoft Excel. Kliknite na Tlačidlo Office a potom na tlačidlo Možnosti programu Excel, ktorý je dole na spodnej pravej strane menu. Vyberte Rozšírené, ktorý je na ľavej strane, a potom prejdite na zobrazenie. Vyberte políčko Zobraziť všetky okná v hlavnom paneli a kliknite na tlačidlo OK.

To už jsem také zkoušela. Pokud je toto políčko zaškrtnuté, zobrazují se mi na panelu Windowsů všechna otevřená okna - stále se ale všechna zobrazují v jednom jediném okně. Pokud není zaškrtnuté, přepíná se mezi excely složitěji a nepřehledně, také se však zobrazují v jediném okně.