Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zobrazení aktualizace

Dobrý den, mám Win XP SP3, aktualizace nastaveny na "Stahovat, ale čas instalace zvolím ručně", dříve se vždy v pravé oznamovací liště objevila ikona štítu a bylo možno si aktualizace prohlédnout, příp. odkliknout. Nyní, již po třetí, se ikona štítu v liště nezobrazuje, je pouze u tlačítka vypnout. Někdo mi radil cestu Ovládací panely-Autom.aktualizace-Znovu nabídnout skryté aktualizace. Já ale to
"Znovu nabídnout skryté aktualizace" nemám aktivní, nelze na to kliknout...přitom u tlačítka vypnout jsou nové aktualizace, ale v oznamovací liště nic. Díky za rady.

tvůj popis je dlouhý, číst mě to nebaví, ostatně ho nechápu.

ms na xp sere, žádné podstatné aktualizace pro ně nevydává. pro něj je to mrtvý systém (ať žije "ochrana investic"), který mu odvádí potenciální/opakované plátce za nové horší systémy.

takže netuším proč máš v sp3 aktualizace zapnuté, a co očekáváš že zajímavého a důležitého nainstaluješ.

zkus se vyjádřit co ti chybí, třeba potom dostane tvůj příspěvek hlavu a patu a možná i smysl.

Jedná se o toto:/tu ikonu tam nemám, dříve tam byla..., ale možná, že to už Microsoft nepodporuje...jen mě zajímalo, proč zmizela/

Instalace dostupných aktualizací
Jestliže se v oznamovací oblasti zobrazí ikona systému Windows Update , nebo dostanete upozornění, že aktualizace jsou připraveny k instalaci, klepněte na danou ikonu.
Chcete-li nainstalovat všechny dostupné aktualizace, klepněte na možnost Rychlá instalace (Doporučeno). Pokud chcete zvolit stažení, která mají být nainstalována, klepněte na možnost Vlastní instalace (Upřesnit). Ve výchozím nastavení jsou k instalaci vybrány všechny aktualizace. V případě, že aktualizaci stáhnout nechcete, zrušte zaškrtnutí políčka u dané aktualizace