Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Proftpd chroot problem

Neviem preco mi nechce ProFTPD Version 1.3.2 chrootnut userov v ich homediroch hoci mam DocumentRoot ~ nastavene. Pozeral som cez debuging mode, skusal som straceovat, ale neviem prist na chybu;o(.
Ma niekto nejaky napad?

Je to opravdu nějak takhle?

ServerName "A test ProFTPD Server"
ServerType inetd
User ftp
Group ftp
#
# This causes proftpd to perform a chroot into the authenticating user's directory
# immediately after login.
# Once this happens, the user is unable to "see" higher level directories.
# Because a group-expression is included, only users who are a member of
# the group 'users' and NOT a member of 'staff' will have their default
# root directory set to '~'.
DefaultRoot ~ users,!staff

zavřít kde - ~ (domovský adresář)
koho - users (skupina, lze i uživatele, nic není napsáno = všichni)

samozřejmě je nutné znovu načít konfiguraci PrpFTPD.
Co se také vypisuje do logu - message po přihlášení uživatele?