Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Síťová karta a internet.

Dobrý den přeji. Prosím poraďte mi, v tomhleto směru jsem lama.
Sousedi ve vedlejším domě si pořídili net. Ten kdo má routr už surfuje, ale po druhém
to chce síťovou kartu. Má XP a jak zjistím zda má kartu na desce, nebo ve slotu bez demontáže PC. Bude to ve správci zařízení? Co je vše nutno udělat, aby mu to šlo? Děkuji.

Sietovku alebo modem vidis vzdy v spravcovi zariadeni, ak je v PC nejaka. Tak ako uz ti ukazal na obrazku Mirek. Vidis ju tam aj keby neboli nainstalene ovladace (vtedy ako nezname zariadenie, alebo ako nejaku inu podobnu sietovku ak Win pouzil nejake svoje ovladace).