Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem par otazek o w7

Dobry den
1.Kdyz obcas vypnu pc,tak se mi zobrazi stahovani aktualizaci.Kdyz ho pak zapnu,aktualizace stoji na 0%,musim restart,nouzovy rezim,tak se aktualizace zrusi a pak restart a uz to jede (bez aktualizace) jak to opravim?
2.Pc se tak trosku spomalil,jak prisepju na rychlosti systemu,za predpokladu ze nechci preinstalovat :
3.Kdyz jsem od vyroby mel nainstalovany OS,a na nem bylo uz windows media center,winfast tak kkdyz to preinstaluji z CD co jsem k tomu dostal,budou tam stale tyto programy?
Diky
mam w7 64 bit

1. zalezi na nastaveni aktualizaci., Mohou se stahnout a instalovat pri ukoncei windows. V takovem pripade se ti zobrazi ne stahovani, ale instalace s informaci, ze to mas nechat dobehnout a nevypinat!

2. tve vete bohuzel nerozumim.

3. Kdyz to preinstalujes z obrazu, ktery dodal vyrobce, pak ano, kdyz to nainstalujes z cisteho instalacniho DVD pak ne.

1) tak eje stáhni rušně přes windows upate /v ovl. panelu/
2) odinstaluješ to co ti to brzdí.Si vzpomeň cos tam instaloval než se to zpomalilo. Případně doporučuju nzkusit program Soluto.

použitím nějakých čističů a zrychlováním tu přeinstalaci riskuješ.

3) Pokud je to cdčko originál instalačka windows 7 /lisované, hologram/ tak winfast ne, ovladače např na zvuk a grafiku taky ne /možná něco rozjede windows 7/.

Ad 1. Někdy se to stane, že po zapnutí dlouho přemýšlí a stále ukazuje 0%, ale alespoň u mě je to jen tehdy když se mu z nějakého důvodu nepovede dokončit instalaci dané aktualizace. Chce to jen počkat několik minut, ale chápu, že někdo to nevydrží.