Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem FPS - jak zvysit ve starich hrach?

caute jak muzu zvysit fps ve starich hrach?? ( GTA SA a podobne ) kamos da na intel core 2 duo 6300 1.8 ghz(pritom to neni moc silny procesor), v gta sa 200-250 fps, to same v multiplayeru, proto se ptam co udelat pc abych v gta sa dal taky nejake poradne fps thx za rady, mam amd athlon II 240 3.0ghz,
Zmena predmetu, pôvodne: FPS (los)

To je nějaká liga, kdo více ?
( když LCD zvládá 60 - 75 snímků/sek a zbytek je číslo na displeji )
Tak to se hlásím též, Company of Heroes max 405 - 270 fps.
Další nevím neboť mám zapnutou vertikální synchronizaci a tím pádem 61 fps je max.

Přesný čísla ti nikdo neřekne, navíc tuhle hru jsem nikdy nehrál.
Ale k věci - tvoje grafika je příšernej drek, na hry to nikdy nebylo dělaný, tak na filmy.
Jestli chceš lepší grafiku, záleží v první řadě na tom, kolik máš peněz a pak taky na tom, jakej máš zdroj.
Grafika za malý peníz a nenáročná na zdroj je tato:
sapphire-hd-5670-d151124.htm
Bude asi 4x lepší, než ta tvoje stávající. Relativně dobrej výkon za výbornou cenu.

no ale kdyz mam vse na minimum v nastaveni a rozliseni 800x600 x16 framelimiter off, FX Quality: LOW ANtialiasing X0, tak dam min FPS, a kdyz dam FX QUALITY: High, ANTI 2X, tak mam asi o 8-10 fps vic, takze se mi nezda ze to je grafikou, i kdyz dam vse na max, 1280x1024 very high detail, anti 4x, draw na max, tak mam furt stejne fps jako kdyz to mam na minimum

To, jestli se ti něco zdá, nebo nezdá, není podstatný.

Ale něco zkusit můžeš - ovladače chipsetu (základní desky) máš nainstalovaný? Grafický ovladače též?
Tvůj procesor není až takový ořezávátko, jak si myslíš, hledáš chybu na špatným místě.
A jestli si to chceš ověřit, prohoď si s kámošem grafickou kartu a uvidíš, jestli se to zlepší.

no prave kamos ma pc intel pentium Dual core ... 2.8 ghz, geforce 7600 GS 256MB, v a gta sa dal max 60 - 70 fps, koupil grafiku Geforce GTX 280, a fps se mu zvedlo o 2 nebo 3 vic... jinak zadnej rozdil, proto me to zarazi.. jinak ma win xp, 4 gb ram,

ty E6300 jsou taky dvě..jedno core i na 1,8 druhý pentium core na 2,8

asi nezbývá než uvěřit že je to v grafice,ne ? na core i duo 1,8ghz by měl tvůj procesor stačit:P

4550 je šhit.

ja mám ATI Radeon 9550 X1050 series a nemám všetko na minime, v multiplayeru vytiahnem cez 120 fps ...existuje program San Andreas FPS Increaser funguje to iba v MP San Andreas z nejakeho dôvodu čaka 14 ms po vykresleni jedného snimku (FPS), nez zacne delat dalsie. Staci to zapnut a dat tam 0, takze hned jak vykresli jeden snimek, začne kreslit dalši.
http://www.4shared.com/file/6R_QQ87a/San_Andreas_F PS_Increaser.html