Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem sku*wene pomale Stahovanie z netu

Zdravim.. Mam problem so stahovanim hier alebo videi z netu...Na teste stahovania som mal 91Mbps pricom moj internet (Bonet) ma stahovanie 100 Mbps...Ked stahujem cez torrent napriklad mam ledva 50 Kbps a menej..Ako je to mozne ze to ide tak pomaly, ked mam dobru rychlost stahovania [*zed*] [*bum*] ? dakujeeem

... myslel som si ze cez torren ta rychlost bude neobmedzena ...

... dítka nevedomé a vulgárne. Vid titulok : " sku*wene pomale Stahovanie z netu " .., jemná varianta bytostí, z nudy, lámujúcich spätné zrkadlá na parkovisku

Boj s torrentami je ako boj s virusmi, je nekonecny a ISP budu tahat vzdy za kratsi koniec (layer 7 vs sifrovane torrenty). Vacsina ISP torrenty urcitym sposobom obmedzuje, nakoniec jeden neriadeny torrent klient je rovnako nebezpecny pre siet ako jeden zavireny pc.
Ja osobne usekavam nenazratym klientom upload, je to primitivne, ale funguje to.