Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nechce se mi nacist pc

potrebovala bych poradit. mam windows xp, mininotebook amilo. pri zapmuti se mi objevi hlaseni o chybe. zkousela jsem vsechny moznosti, ale pc se po chvili zacne nacitat znovu. stalo se mi to pote, co jsem ho zavrela, aniz bych ho vypla ci dala usporny rezim. prosim, da se s tim neco delat?

Omlouvame se za neprijemnosti, ale system Windows nebyl uspesne spusten pravdepodobne z duvodu zmenz hardwaru nebo softwaru. Pokud pc neodpovida, byl necekane restartovan nebo byl automaticky vypnut, abu chranil soubory a slozky, muzete se vratit k funkcnimu nastaveni volbou posledni znama konfigurace. Polud bylo predchozi spusteni preruseno z duvodu vypadku napajeni nebo vypinacem napajeni nebo tlacitkem Reset, nebo pokud je pricina neznama, zvolte polozku Spustit system beznym zpusobem.
Stav nouze
Stav nouze s paci v siti
Stav nouze se systemrm MS-DOS
Posledni znama funkcni konfigurace
Spustit beznym zpusobem