Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak si vydělat na internetu?

Ahoj,
Chtěl bych si sestavit pc,
Jenomže na to nemám, ani mí rodiče ne.
Tak bych se vás chtěl zeptat, Jestli nevíte nějaký způsob jak si vydělat peníze pomoci internetu.

Předem děkuji, za vaše všechny poskitnuté informace.
S pozdravem Barbar

Výdělek na internetu není nic úžasného, dost let zpátky jsem se nechal na chvíli zlákat. Jestli se ti chce klikat na reklamy, tak směle do toho. Pár centů za reklamu, když naklikáš reklam že ti upadne ukazováček, dostaneš se na pár dolarů, klikneš na vyplatit a buďto ti požadavek stornují, nebo drze nic nepřijde.
Na internetu můžeš najít brigádu, za hodinu dostaneš víc, než kdybys týden klikal na reklamy a byl jeden z milionu, kterému zaplatili. Situace je přesně opačná- nevydělává se na internetu, ale na internet.