Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Nenaběhne Windows

Dobrý den,

mám notebook Asus K50IJ, operační systém Windows 7 professional.
Včera při hře NFS mi úplně zamrzl. Vypnul jsem ho a po opětovném spuštění mi najede pouze logo Asus. Systém windows vůbec nezačne bootovat, prosím o pomoc.

Děkuji

Může to být virus,měl jsem podobný problém..pokud spustíte nouzový režim,tak dejte obnovení..a obnovte to třeba den předtim než se Vám to stalo..v opačném případě(pokud nepůjde nouzový režim),přeinstalujte Windows..ale jako první zkuste režim nouze a obnovení.