Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem sháním grafiku

Zdravím všechny ...
asi před pulrokem mi odešla grafická karta ati radeon hd 3650 512Mb 128bit (GV-RX365512H)
Nemůžu jí nikde sehnat, na czechcomputeru jí maj jako neprodejný model.
jediná alternativa mě napadla MSI R4650-MD512D2 CLASSIC

http://www.levne-pc.cz/msi-r4650-md512d2-classic-p ci-e-512mb-ddr2-dvi-hdmi/

s tou atinou sem se napařil jako ďábel .. po dvou letech mi odešla no a já bych chtěl odzkoušenou kvalitu zpátky ale nevím jestli se dá msi věřit ..

no prav+ě kvuli tomu zdroji mam zálusk na tuhle atinu nebo tu msi .. mam jen nejakej 260W zdroj protože mi 450tka odešla a ta atina jela perfektně na ty 260tce ...
kolik do ní chci vrazit .. stačí mi něco do 1500 max ..